2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Wielkopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Poznań
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Grunwald
Dodane 17 maja 2024

Konsultant / Konsultantka infolinii

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa połączeń i zgłoszeń (50% interakcji jest natury technicznej),

  • praca na licznych programach oraz systemach takich jak: : Jira, Confluence, Salesforce, Sap, IMB Notes,

  • spełnianie celów jakościowych i standardów.

Nasze wymagania

  • status osoby uczącej się,

  • doświadczenie w Contact Center lub Obsłudze Klienta,

  • łatwość przyswajania wiedzy i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • bardzo dobra obsługa komputera i znajomość zagadnień technicznych,

  • praca pod presją czasu, z nastawieniem na efektywność i jakość,

  • dyspozycyjność to minimum 120h w miesiącu (praca w godzinach 6.00 - 23.00, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku).

To oferujemy

  • szkolenie stanowiskowe,

  • wsparcie jakościowe i systemowe przez cały okres zatrudnienia,

  • pracę dla rozpoznawalnej polskiej marki,

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia,

  • możliwość awansu w strukturze partnera lub naszej,

  • dobrze skomunikowane biuro w centrum miasta.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 917381499