2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Nowogard
Dodane 09 kwietnia 2024

Konsultant salonu Orange w Nowogardzie

Lokalizacja

Nowogard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • Konsultant salonu Orange w Nowogardzie

Miejsce pracy: ul. Warszawska 14, 72-200, Nowogard:

- Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie pozyskiwanie oraz obsługa Klientów Orange.

- Utrzymanie dobrych relacji z obecnymi klientami firmy

- Dbanie o właściwy wizerunek firmy

- Realizacja indywidualnych oraz zespołowych planów sprzedażowych

Wymagania:

- min. wykształcenie średnie

- nastawienie na realizację celów

- punktualność i świetna organizacja czasu pracy

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoka kultura osobista - umiejętność prowadzenia negocjacji

- biegłe posługiwanie się Internetem oraz narzędziami pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word, Outlook)

- mile widziane będzie doświadczenie w branży

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- motywacyjny system wynagrodzenia: pensja podstawowa + prowizja od sprzedaży

- doskonałą atmosferę w pracy, pracę w młodym, dynamicznym zespole

- narzędzia niezbędne do pracy

- możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i umiejętności

- szkolenia techniczne z zakresu oferowanego przez firmę asortymentu

- możliwość osobistego rozwoju

- kontakt z najnowocześniejszymi technologiami

Zadania:

- realizacja planów sprzedażowych

- zaangażowanie w pracę prowadzące do budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z Klientami

- dbanie o wizerunek firmy

- raportowanie dotychczasowych i planowanie przyszłych działań sprzedażowych

- obsługa klientów zgodnie ze standardami Firmy

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, oraz umieszczenie poniższej klauzuli:

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez S-tel sp z.o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. 26 Kwietnia 81 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego; zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z póź. zm.).”.

Lokalizacja

Nowogard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Nowogard
ID: 857341701