2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rawa Mazowiecka
Dodane 03 maja 2024

Konsultant-sprzedawca branża GSM, C.H. Rawa Mode - Tele Magic

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Chciałbyś zacząć pracę wśród zgranego zespołu? Interesujesz się branżą GSM? Szukasz czegoś nowego?

Dobrze trafiłeś!

W związku z dynamicznym rozwojem branży GSM poszukujemy ciekawe osobowości, osoby ambitne, chcące realizować się i zdobywać doświadczenie wśród najlepszych!

"Konsultant - Sprzedawca" w punkcie z telefonami i akcesoriami do telefonów komórkowych.

Lokalizacja:

C.H. Rawa Mode

Rawa Mazowiecka 96-200

al. Konstytucji 3 Maja 2

Co oferujemy?

  • Pracę w ambitnym, zgranym zespole!

  • Stałe wynagrodzenie!

  • Atrakcyjne systemy premiowe!

  • Atrakcyjne systemy motywacyjne!

  • Szkolenia zawodowe!

  • Możliwość rozwoju i awansu!

  • Dopłata do karty Multisport!

Czego wymagamy?

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta

  • Zaangażowanie w pracy i uczciwość

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość programu WF-MAG (WAPRO MAG) będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość branży GSM będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klienta

  • Realizowanie celów sprzedażowych

  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie punktu sprzedaży (zmiany wystroju, zadania administracyjne i porządkowe)

Nie masz doświadczenia? Jeśli nie boisz się nowych wyzwań z pewnością dasz sobie radę! Przeszkolimy Cię od podstaw, tak abyś szybko został w 100% efektywnym pracownikiem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV należy umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 615237615