2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Winiary
Dodane Dzisiaj o 08:23

Konsultant-sprzedawca branża GSM w Poznań Plaza - Tele Magic

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Winiary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendySamochód służbowy: Nie

Poszukiwany kandydat na stanowisko "Konsultant-Sprzedawca" w punkcie sprzedaży Tele Magic z telefonami i akcesoriami do telefonów komórkowych!

Kogo szukamy?

  • Osoby ambitne i chcące zdobywać doświadczenie w wiodącej firmie branży GSM!

Lokalizacja:

  • C.H. Poznań Plaza - Drużbickiego 2, 61-693 Poznań.

Co oferujemy?

  • Umowę zlecenia (możliwa również umowa o pracę).

  • Elastyczny grafik w trybie równoważnym - praca w wybrane dni tygodnia i weekendy (minimum dwie soboty w miesiącu), po 11,5h/dzień od 9:30 do 21:00, ok.140-160h/msc

  • Pracę w zgranym zespole!

  • System premiowy - premie dzienne za osiągnięte wyniki!

  • Szkolenia zawodowe!

  • Możliwość rozwoju i awansu!

  • Dopłata do karty Multisport!

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klienta w sklepie;

  • Fachowy montaż folii/szkieł na ekrany telefonów/tabletów;

  • Obsługa programu sprzedażowo-magazynowego Wapro-Mag;

  • Realizacja zamówień towaru;

  • Dbanie o wizerunek firmy (porządek w miejscu pracy, ekspozycja towaru itp.).

Czego wymagamy?

  • Zaangażowania w pracy i uczciwości;

  • Punktualności i odpowiedzialności;

  • Wykształcenia minimum średniego.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w handlu i/lub branży związanej z telefonami komórkowymi;

  • Dyspozycyjność;

  • Status studenta/ucznia.

Nie masz doświadczenia?

Jeśli nie boisz się nowych wyzwań z pewnością dasz sobie radę! Przeszkolimy Cię od podstaw, tak abyś szybko został w 100% efektywnym pracownikiem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem poprzez OLX.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV należy umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winiary
ID: 882447554