2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Małopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Kraków
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Czyżyny
Dodane 14 maja 2024

Konsultant / Stałe godziny pracy 8-16 /Wypłata CO PIĄTEK!

Wynagrodzenie

4 653 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Easy Eko - stabilna, stale rozwijająca się firma szuka osób na stanowisko Konsultanta ds. Telefonicznej obsługi Klienta

APLIKUJ - Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia w kontakcie telefonicznym z klientami nic nie szkodzi - przez lata udało nam się wyszkolić dziesiątki skutecznych handlowców więc Tobie również przekażemy tą wiedzę. Jeśli masz już doświadczenie w obsłudze klienta to na pewno to docenimy!

Zadania:

  • obsługa połączeń wychodzących - zapewniamy bazę klientów do kontaktu

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • rekomendowanie usług firmy

  • umawianie spotkań dla działu handlowego

  • pozyskiwanie leadów dla działu handlowego pod różne projekty

Wymagania:

  • poprawna dykcja

  • chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • chęć rozwoju - zapewniamy atrakcyjne szkolenia

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Oferujemy:

  • trzyskładnikowe wynagrodzenie podstawa + premia + prowizja

  • Pracę przy pozyskiwaniu leadów - wszelka obsługa posprzedażowa jest po stronie działów współpracujących więc na swoim stanowisku jesteś odpowiedzialny tylko za swój wynik

  • stałą, gwarantowaną podstawę niezależnie od wyników w wysokości 4653 brutto - jeśli jesteś masz status studenta i nie ukończyłeś 26 roku życia to Twoje brutto to netto czyli tyle zarabiasz "na rękę"

  • atrakcyjny i realny do osiągnięcia system premiowy oraz dodatkowe prowizje - średnia wartość premii w zespole to 1000 zł netto, ale najlepsi konsultanci osiągają zdecydowanie więcej

  • możliwość wypłaty co Tydzień - w każdy piątek wypłata jest na Twoim koncie

  • możliwość wyrobienia nadgodzin - 35 zł brutto za godzinę

  • przy długofalowej współpracy możliwość przejścia na umowę o pracę

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • pracę w nowoczesnym biurze

  • prace w młodym zespole

  • parking pracowniczy

  • dodatkowe konkursy z nagrodami gotówkowymi lub rzeczowymi

APLIKUJ - skontaktujemy się w ciągu kilku dni i omówimy szczegóły

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 915397034