2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrocław
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Stare Miasto
Dodane 09 maja 2024

Konsultant telefonicznej i internetowej obsługi klienta - cała Polska

Wynagrodzenie

4 650 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

OPIS

Firma Militaria.pl została założona w 1998 roku. Jesteśmy wiodącym importerem i dystrybutorem artykułów strzeleckich dostępnych bez zezwolenia, produktów przeznaczonych do samoobrony, survivalu i outdooru. Będąc liderem w swojej branży posiadamy własną sieć Salonów Sprzedaży w największych miastach Polski.

Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.militaria.pl.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej sieci sprzedaży, poszukujemy do pracy osób na stanowisko:

Konsultant telefonicznej i internetowej obsługi klienta

Miejsce pracy:

  • Miejsce zamieszkania (praca zdalna)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjna podstawa wynagrodzenia

  • Sprawiedliwy comiesięczny system premiowy

  • Pracę w profesjonalnym, zgranym zespole

  • Elastyczne grafiki dostosowane do potrzeb pracownika

  • Atrakcyjne zniżki pracownicze na cały asortyment

  • Dopłatę do karty Multisport

  • Pakiet medyczny LuxMed za 1 zł

  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym Allianz

  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy

Oczekujemy:

  • Komunikatywności

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Zaangażowania oraz odpowiedzialności

  • Dyspozycyjności (praca na zmiany i w weekendy)

  • Mile widziana znajomość asortymentu

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego i niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardem Firmy

  • Rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez klientów

  • Obsługa klienta poprzez Internet oraz telefon

  • Dbanie o wizerunek sieci Militaria.pl

  • Obsługa aplikacji firmowych

Kandydatów prosimy o dołączenie zrzutu ekranu z wykonanym testem prędkości łącza, za pośrednictwem witryny www.speedtest.net

Informujemy, że odpowiadamy na wybrane oferty, a wszelkie szczegółowe informacje zostaną podane w trakcie procesu rekrutacji.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 917168767