2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Dolnośląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Wrocław
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Krzyki
Mountvest
Dodane 23 maja 2024

Konsultant Telefoniczny

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy młodych i ambitnych osób, nastawionych na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności pracy z klientem.

Zatrudnimy na stanowisko Konsultanta Telefonicznego zarówno studentów jak i osoby powyżej 26 roku życia. Doświadczenie mile widziane , natomiast zapewniamy pełne szkolenie przygotowawcze do pracy.

Nawet jeśli brak Ci doświadczenia, nauczymy Cię wszystkiego potrzebnego do pracy z klientem.

Do Twoich zadań będzie należało umawianie spotkań z klientami dla działu sprzedaży ( zapewniamy bazę, laptopa, telefon).

Zapewniamy szkolenia i proces wdrożeniowy

Zapewniamy :

-Zatrudnienie na stałe

-Stałe wynagrodzenie w formie podstawy

-bardzo atrakcyjny system premiowy ( prowizja plus premia)

-miłą i przyjazną atmosferę w biurze

-szeroki pakiet szkoleń – nie wymagamy doświadczenia!

-szybki rozwój z możliwością awansu

-klimatyzowane pomieszczenia, własne miejsce pracy

-program multisport premium

Twój zakres obowiązków:

-obsługa klienta

-stały kontakt telefoniczny

-praca przy obsłudze Microsoft Office

-uczestnictwo w szkoleniach

-dbanie o dobry wizerunek firmy

-komunikatywności i otwartości

Oczekujemy przede wszystkim pozytywnego myślenia oraz zaangażowania. Jeżeli nie masz doświadczenia w branży telemarketingowej przyjdź i spróbuj swoich sił :)

Pracujemy od poniedziałku do piątku w bardzo dobrej lokalizacji w centrum miasta.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 917105592