2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Łódzkie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Łódź
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Widzew
Dodane 15 kwietnia 2024

Konsultant telefoniczny

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zatrudnimy Konsultanta telefonicznego

 nie zatrudniamy na ilość, poszukujemy fajnych ludzi z dobrą energią.

Liczba dostępnych wakatów: 1

 TWOJE ZADANIA:

  •  Pozyskiwanie nowych Klientów

  • udzielanie kompleksowych informacji dotyczących świadczonych usług,

  • doradzanie, proponowanie optymalnych rozwiązań.

 Będziesz idealnym kandydatem, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w Call Center - jesteś osobą komunikatywną i łatwo nawiązujesz kontakty z drugą osobą,

  • nie boisz się wyzwań i szybko się uczysz,

W zamian oferujemy:

  • Pracę w systemie jednozmianowym 9 – 16

  • Gwarantowana podstawa + atrakcyjny system motywacyjny,

  • możliwości awansu w strukturach firmy,

  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole w lokalizacji Łódź Widzew

  • Umowę o pracę, umowę zlecenie

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 911919529