2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Lubuskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Gorzów Wielkopolski
Dodane 02 kwietnia 2024

Konsultant telefoniczny ds. umawiania spotkań

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalnaRekrutacja online

Jeżeli lubisz komunikować się z klientami i poszukujesz interesującej pracy to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zakres obowiązków

  • Telefoniczny kontakt z klientem - bez elementu sprzedaży

  • Wprowadzanie danych wyników rozmów do wewnętrznego systemu

  • Współpraca przy ciekawych projektach

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Łącze Internetowe

  • Dobra dykcja

  • Samodzielność w działaniu i nastawienie na cel

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w call center lub w obsłudze klienta

  • Mile widziany status ucznia/studenta

Oferujemy

  • Gwarantowaną stawkę godzinową 28 zł brutto

  • Pracę w stałych godzinach

  • Bazę klientów zapewnianą przez firmę

  • Bieżące wsparcie doświadczonego Managera

  • Szkolenie wstępne i projektowe

  • Elastyczny grafik pracy

  • Zatrudnienia na umowę zlecenie lub umowę o pracę w dowolnym wymiarze.

Możliwość pracy w jednym z naszych biur w miejscowościach: Gorzów Wielkopolski, Świnoujście, Skwierzyna, Myślibórz, Gostyń, Gryfino, Choszczno, Kamień Pomorski, Wolin, Łobez

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 909010120