2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Lubuskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Zielona Góra
Dodane 19 maja 2024

Konsultant telefoniczny z j. NIEMIECKIM praca zdalna, 1/2 etatu

Wynagrodzenie

2 900 - 3 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Dla naszego klienta - Polskiej firmy outsourcingowej z siedzibą w Opolu, działającej na rynku niemieckim w branży medycznej, poszukuję osoby na stanowisko:

PRACOWNIK DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA

Zakres zadań:

  • Obsługa telefoniczna i pomoc klientom niemieckojęzycznym

  • Tworzenie krótkich opisów spraw w systemie

  • Prace administracyjno - biurowe

  • Współpraca z innymi działami firmy w Polsce oraz w Niemczech

Czego oczekujemy:

  • Wystarczy, że mówisz PŁYNNIE w j. niemieckim ( min. C1 ) :)

  • Umiesz i lubisz się komunikować przez telefon

  • Potrafisz samodzielnie organizować swoją pracę

Co Oferujemy?

  • Umowa o pracę w wymiarze 1/2 etatu

  • Praca w pełni zdalna

  • Pełne wdrożenie na stanowisko - wszystkiego Cię nauczymy w trybie zdalnym lub stacjonarnym jeśli tak wolisz

  • 15 dni urlopu!

  • Premie świąteczne - Wielkanoc i Boże narodzenie

  • Benefity - Multisport, ubezpieczenie grupowe oraz medyczne

  • Wsparcie zespołu na etapie wdrożenia i dalszej pracy

  • Partnerską atmosferę, bo jest to ważny element również przy pracy zdalnej

  • Samodzielne stanowisko

Zapraszam do przesłania CV!

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 918256323