2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Praga-Południe
Dodane Dzisiaj o 10:09

Konsultant w Salonie Firmowym Canal+ CH Warszawa/Łomianki/Piaseczno

Wynagrodzenie

7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

CANAL+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Dystrybutor Canal+ właściciel Salonów Firmowych Premium (Warszawa/Łomianki/Piaseczno) Poszukuje konsultantów/doradców Klienta do salonów Canal+

Zostań pracownikiem SALONU FIRMOWEGO CANAL+ na stanowisku: Konsultant/Doradca w Salonie Firmowym Canal+

TWOJE ZADANIA

  • realizacja planów sprzedaży,

  • sprzedaż i promowanie oferty w punkcie sprzedaży CANAL+ - obsługa Klientów zgodnie ze standardami CANAL+

  • stałe aktualizowanie wiedzy o ofertach CANAL+ i konkurencji - bieżące monitorowanie stanów magazynowych

NASZE OCZEKIWANIA

  • chęć rozwoju umiejętności oraz kompetencji sprzedażowych,

  • optymizm i pozytywne nastawienie do pracy,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,

  • umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby klientów,

  • zainteresowanie nowymi technologiami

  • mile widziane osoby z doświadczeniem na infolinii CANAL+ lub w Salonie CANAL+

OFERUJEMY

  • pracę w Salonie Firmowym Canal+ Centrum Handlowe King Cross Warszawa

  • okazję do stałego rozwoju osobistego i zawodowego,

  • możliwości podnoszenia kwalifikacji- szansę awansu w strukturach firmy,

  • profesjonalne szkolenia i wsparcie merytoryczne,

  • wynagrodzenie oparte o podstawę i motywujący system premiowo/prowizyjny,

  • liczne konkursy sprzedażowe,

  • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy Canal+,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową Salon Canal+ - KONS/Canal+/ Warszawa/Piaseczno/Łomianki. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Cebit Sp. J. z siedzibą w Warszawie ul. Jubilerska 1/ 3 P. 1."

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 213070857