2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Pomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Gdańsk
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Młyniska
Dodane 08 kwietnia 2024

Konsultant w Wydawnictwie

Wynagrodzenie

5 400 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Młyniska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe? Cechujesz się wysoką kultura osobistą i dobrze odnajdujesz się w kontaktach z klientami?

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSULTANT W WYDAWNICTWIE

Praca możliwa w trybie stacjonarnym lub zdalnym po okresie próbnym (zapewniamy potrzebny sprzęt). W obu przypadkach wymagamy obecności na szkoleniu, które odbywa się w Gdańsku.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Klientów wydawnictwa – każdy konsultant obsługuje połączenia wychodzące oraz przychodzące,

  • Sprzedaż literatury oświatowej, np. podręczników do szkół, atlasów, próbnych egzaminów oraz innych pomocy naukowych,

  • Badanie satysfakcji Klientów.

Oczekujemy:

  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym tzw. „tydzień na tydzień” - 8.00-16.00 lub 11.00-19.00.

  • Dobrej dykcji, komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej.

  • Sprawnej obsługi komputera i samodzielności.

  • Minimalnego doświadczenia w obsłudze klienta.

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin.

  • Wolne weekendy.

  • Wynagrodzenie składające się ze stałej podstawy oraz premii - od 4400 zł/msc brutto.

  • Profesjonalne szkolenia wdrażające.

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na umowę o pracę.

  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym.

  • Współpracę z dynamicznym zespołem, który dba o komfort i dobrą atmosferę.

Osoby zainteresowane zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Proszę o przesyłanie CV w wiadomości OLX

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Młyniska
ID: 781181306