2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Skawina
Rekruter
Dodane 24 kwietnia 2024

Kontrola Jakości dla każdego-Skawina/bezpłatny TRANSPORT!

Wynagrodzenie

27,70 - 41,55 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Poszukujemy osób na stanowisku kontroler/ka jakości w Skawinie na zakład z zajmujący się produkcją wycieraczek samochodowych oraz całego detalu

Aplikuj (bez CV) lub zadzwoń pod nr.: 5-1-1-6-8-7-6-6-7

Oferta:

  • stawka godzinowa 27,70 zł brutto

  • praca w systemie 3 zmianowym

  • dodatek frekwencyjny do 200,35 zł brutto, doceniamy Twoją obecność w zespole

  • możliwość wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu) - Exact Pay

  • dodatek weekendowy, stawka 41,55 zł brutto

  • bezpłatny dojazd na teren zakładu komunikacją zakładową (14 linii, m.in. z miast Kraków, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska)

  • opiekę oraz pomoc Koordynatora

  • kartę Multisport

  • umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)

  • wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People GO

  • ubezpieczenie  NNW

  • parking

  • zaplecze socjalne

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, prowadzimy szkolenie stanowiskowe

Zakres zadań na stanowisku:

  • kontrola jakości zgodnie z instrukcją komponentów wycieraczek samochodowych

Nie czekaj za nim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 912369195