2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Pomorskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Topole
Dodane 24 kwietnia 2024

Kontroler finansowy

Lokalizacja

Topole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

O nas

VBC jest dostawcą wysokiej jakości systemów budynków modułowych dla różnych branż (hotelarstwo, budownictwo mieszkaniowe, domy studenckie itp.). Nasze moduły docierają do Klientów wykończone i w pełni wyposażone w meble, które sami produkujemy. Doskonale wiemy czego potrzeba aby dostarczać produkty z najwyższej półki do odbiorców na całym świecie, a nasze rozwiązania pozwalają na maksymalną redukcję kosztów przedsięwzięcia przy jednoczesnej trosce o środowisko.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

KONTROLER FINANSOWY

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie budżetów projektowych
  • Sporządzanie raportów zyskowności po obszarach, projektach i typach wyrobów gotowych
  • Przygotowanie analiz zużycia materiałów, porównanie z normami, wyjaśnianie rozbieżności
  • Przygotowanie rozliczenia kosztów pracy po projektach, analiza i wyjaśnianie przekroczeń
  • Przygotowanie rozliczenia budżetów poszczególnych obszarów
  • Przygotowanie raportów stanu osobowego wraz z ponoszonymi kosztami
  • Kalkulacje efektywnych stawek godzinowych w poszczególnych obszarach
  • Wsparcie w przygotowaniu raportów na potrzeby Zarządu i właścicieli spółki
  • Kalkulacja kosztów produktów
  • Weryfikacja danych systemowych (tzw. Master Data)
  • Przygotowanie wskaźników KPI

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (ekonomia, finanse)
  • Preferowane doświadczenie to min. 2-3 lata na stanowisku kontrolera finansowego (kontrolera produkcji)
  • Znajomość controllingu w firmach produkcyjnych
  • Preferowana znajomość systemów ERP (SAP B1, SAP) oraz narzędzi BW / BI (hurtownie danych)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 umożliwiający swobodną komunikacje
  • Znajomość podstawowych narzędzi controllingowych (rodzajów raportów oraz ich przeznaczenia), Excel i Power Query w stopniu zaawansowanym
  • Rozwinięte umiejętności analityczne i prezentacji danych
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązania współpracy z pracownikami, przełamująca ich opór i kreująca sytuacje typu Win-Win

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę przy ciekawych projektach, wsparcie przełożonego
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie zajęć sportowych

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów biorących udział w rekrutacji

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polcom Modular Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Topole, adres: Topole 68, 89-600 Chojnice

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Topole,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Topole
ID: 909127006