2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Lubelskie
  6. Kontrola jakości - Lublin
Dodane 09 maja 2024

Kontroler jakości

Wynagrodzenie

4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PT Makaruk Sp. z o.o. zajmująca się co-packingiem znajduje się w Lublinie. Firma oferuje profesjonalne usługi konfekcjonowania, czyli zespół czynności polegający na dzieleniu wyrobów, zapakowaniu oraz oznaczeniu produktu zgodnie z wymogami klienta. Terminem tym określa się również działania polegające na przepakowywaniu towarów z opakowań zbiorczych do jednostkowych lub nowych wraz z ich oznaczeniem.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko Kontroler jakości:

Zakres obowiązków:

  • Kontrola wyrobu gotowego, półproduktów oraz materiałów opakowaniowych, zgodnie z obowiązującymi formularzami, instrukcjami i procedurami

  • Dokumentowanie wyników kontroli w raportach jakościowych

  • Prowadzenie testów i pomiarów, przy użyciu specjalistycznego sprzętu

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie - Technikum spożywcze lub wyższe kierunkowe z zakresu: Technologia Żywności, Towaroznawstwo, Bezpieczeństwo i Certyfikacja Żywności

  • Mile widziane doświadczenie na produkcji lub w dziale związanym z produkcją;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Samodzielność;

  • Chęci do pracy;

  • zaangażowanie i rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków.

  • Wymagana książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych;

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

  • Pracę w dynamicznym zespole;

  • Bardzo dobre warunki wykonywania pracy m.in. klimatyzowane pomieszczenia produkcyjne (temp. 18-21ºC), dobre oświetlenie;

  • Dobre warunki socjalne – odzież robocza, indywidualne szafki, AGD w pomieszczeniu socjalnym.

  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego;

  • Miejsca parkingowe dla samochodów i rowerów;

  • Miejsce wykonywania pracy ul. Mełgiewska 30F

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

www.ptmakaruk.pl

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 917150962