2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Radom
Bartosz
Dodane 23 maja 2024

Kontroler jakości

Wynagrodzenie

6 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z uruchomieniem nowego działu kontroli jakości oraz zwiększenia możliwości produkcyjnych poszukujemy osoby na stanowisko kontrolera jakości.

RADFREZ CNC Machining jest już 33 lata na rynku i stale się rozwija.

Produkujemy dla branż takich jak:

  • Lotnictwo

  • Branża Ropy i Gazu

  • Formy

  • Przemysł Maszynowy

Zakres obowiązków:

–        kontrola zgodności wytwarzanych produktów z określoną dokumentacją techniczną i wymaganiami klienta

–        współpraca z działem produkcyjnym / technologicznym w celu poprawy jakości produkowanych wyrobów

–        sporządzanie protokołów z przeprowadzonych pomiarów

–        nadzór nad przyrządami pomiarowymi

Wymagania:

–        dobra znajomość rysunku technicznego

–        znajomość sprzętu kontrolno-pomiarowego oraz technik pomiarowych

–        wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne

–         mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

–        umiejętność posługiwania się: suwmiarką, mikrometrem, średnicówką

–        znajomość obsługi maszyn współrzędnościowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

 - Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

- Ciekawe, nieszablonowe projekty

- Dobra atmosfera pracy

- Praca w nowoczesnym budynku produkcyjnym

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju

- Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Możliwość pracy w wymiarze nadliczbowym

- Piątkowe obiady

- Premie świąteczne

- Dodatkowe ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 917531089