2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Płock
Dodane 22 maja 2024

Kontroler Jakości

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 Firma MG Steel Electro Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Rakietowa 33, poszukuje Kontrolera Jakości do pracy w Płocku.

Obowiązki:

·        Kontrola prac spawalniczych, montażowych, antykorozyjnych

·        Kontrola i ocena zgodności materiałów / robót oraz dopuszczenie do realizacji następnego etapu wykonywanych prac

·        Ocena zgodności wykonania urządzeń ciśnieniowych oraz konstrukcji stalowych z przepisami Dyrektyw oraz przepisów krajowych

·        Bieżąca analiza projektów , standardów technicznych, wymagań prawnych i normatywnych dotyczących wykonywanych prac

·        Udział w odbiorach wykonywanych prac, próbach i testach

·        Tworzenie dokumentacji powykonawczej

·        Bieżąca współpraca z Kierownictwem budowy, przedstawicielami Inwestora i Nadzoru

Wymagania:

·        Doświadczenia pozyskanego w trakcie realizacji budowy urządzeń ciśnieniowych/ infrastruktury paliwowej, obiektu technologicznego lub konstrukcji stalowych na stanowisku: Kontroler Jakości

·        Znajomości systemów zarządzania ISO 9001, ISO 3834-2 oraz normy PN-EN 1090.

·        Mile widziane uprawnienia w jednej z metod badań nieniszczących np.VT-2, PT-2,

·        Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

·        Otwartości na zdobywanie nowych umiejętności i naukę

·        Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, zaangażowania w wykonywane obowiązki

·        Dokładności, cierpliwości, skrupulatności i terminowości w realizacji działań

·        Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat

·        Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę B2B, zlecenie

·        Możliwość rozwoju zawodowego

·        Szeroki pakiet socjalny

·        Pracę w godzinach nadliczbowych płatna zgodnie z Kodeksem Pracy

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 920018951