2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Warmińsko-mazurskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Działdowo
Dodane 10 kwietnia 2024

Kontroler Jakości

Lokalizacja

Działdowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ABF Zakład Obróbki Skrawaniem sp. z o. o., sp. k. zatrudni Kontrolera Jakości.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad zgodnością wyrobów ze specyfikacją techniczną.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia-umowa o pracę,

  • Długoterminową współpracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności oraz premie,

  • Pracę dwuzmianową,

  • Pracę w zgranym zespole,

  • Możliwość przyuczenia od podstaw.

Wymagania:

  • Dokładność i odpowiedzialność,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość rysunku technicznego.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o składanie aplikacji (CV) za pośrednictwem portalu OLX lub bezpośrednio w siedzibie firmy w Działdowie, ulica Orłowskiego 18/22.

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

ABF Zakład Obróbki Skrawaniem sp. z o. o., Sp. k.

Aleksandra Orłowskiego 18/22

13-200 Działdowo

tel. 23 697 02 37

Lokalizacja

Działdowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Działdowo
ID: 686275868