2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Opolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Falmirowice
Dodane 12 kwietnia 2024

Kontroler jakości

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Falmirowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

ELTECHNIK Sp. z o.o.  – opolski producent podzespołów do samochodów elektrycznych, wiązek kablowych oraz systemów elektronicznych poszukuje pracowników.

Oferujemy pracę na stanowisku: Kontroler jakości

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości materiałów wejściowych, półproduktów i wyrobów gotowych w oparciu o specyfikacje techniczne

  • Kontrola jakości wyrobów w trakcie procesu produkcji

  • Przeprowadzanie pomiarów i dokumentowanie wyników

  • Analiza wyników pomiarów

  • Sporządzanie dokumentacji jakościowej

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi

  • Znajomość pakietu Microsoft Office

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

  • Komunikatywność

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:

  • Możliwość realnego rozwoju kompetencji i posiadanej wiedzy

  • Pracę na cały etat

  • System premiowania, premie wakacyjne i świąteczne

  • Pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Kartę MultiSport

  • Dodatek paliwowy

Proszę o dopisanie klauzuli

CV proszę wysyłać pod adres e-mail lub przez formularz OLX w formacie PDF

Proszę o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Falmirowice,

Opolskie

Opolskie, Falmirowice
ID: 774408255