2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Pruszków
Dodane 04 maja 2024

Kontroler jakości

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma WIMECH s.c. z siedzibą przy ulicy Magazynowej 3 w Pruszkowie, poszukuję kandydata do pracy na stanowisku Kontrolera jakości.

Zakres obowiązków:

·         Kontrola wyrobów spawanych z aluminium, stali nierdzewnej i stali niestopowej;

·         Prowadzenie dokumentacji kontroli zgodnie z obowiązującymi w firmie wymaganiami;

·         Wstępna analiza niezgodności oraz udział w procesie ich rozwiązywania;

·         Optymalizacja procesu w celu redukcji występowania niezgodności;

·         Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy;

·         Współpraca z innymi działami.

Wymagania:

·         Uprawnienia VT2 (mile widziane uprawnienia PT2);

·         Umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej;

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

·         Umiejętność obsługi ręcznych narzędzi kontrolno-pomiarowych

·         Znajomość obsługi komputera;

·         Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania;

·         Samodzielność i komunikatywność.

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 813513696