2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Łódzkie
  6. Kontrola jakości - Godzianów
Dodane 16 kwietnia 2024

Kontroler Jakości

Lokalizacja

Godzianów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ubojnia Drobiu GOMAK powstała w 2004 roku. Zakład zajmuje się ubojem kurczaka brojlera oraz rozbiorem mięsa drobiowego. Jesteśmy znani na rynku jako firma oferująca towar najwyższej jakości, spełniający najwyższe wymagania klienta.

Obecnie w związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Kontrolera jakości. Jeżeli posiadasz doświadczenie na takim stanowisku, szukasz nowych możliwości zawodowych i stabilnej pracy w przyjaznym zespole, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

  • Znajomość standardów higieny i bezpieczeństwa żywności.

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera jakości w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem.

  • Regularna kontrola procesów uboju, obróbki, pakowania i przechowywania drobiu.

  • Pobieranie próbek produktów drobiowych w różnych etapach produkcji.

  • Zapewnienie kompletności i poprawności dokumentacji związanej z jakością produktów, w tym protokołów kontroli, raportów badań, karty produktu itp.

  • Monitorowanie terminowości i poprawności wypełniania wszelkich wymaganych formularzy i raportów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki związane z przetwórstwem żywności, biotechnologią, zarządzaniem jakością lub pokrewne)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży mięsnej lub spożywczej mile widziane, min 2 lata

  • Zaangażowanie, nastawienie na realizację celów, komunikatywność

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Duża odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków

  • Dokładność i rzetelność

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży spożywczej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz konkurencyjne wynagrodzenie.

Lokalizacja

Godzianów,

Łódzkie

Łódzkie, Godzianów
ID: 859316181