2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Kujawsko-pomorskie
  6. Kontrola jakości - Toruń
Dodane 30 kwietnia 2024

Kontroler Jakości

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o. działa w Polsce od 2013 roku. Jesteśmy liderem na rynku osłon okiennych. Specjalizujemy się w produkcji wysokojakościowych rolet zewnętrznych i plisowanych, markiz, żaluzji i moskitier.

Aktualnie szukamy osoby do naszego zespołu na stanowisko:

Miejsce Pracy: ul. Mazowiecka 70A, Toruń

Oferujemy:

  • umowę o prace na pełen etat i stabilne zatrudnienie

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

  • dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną, zniżki na produkty firmowe, premie świąteczne

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i rozwoju

  • solidne przygotowanie do nowej roli i wdrożenie do pracy

Zakres obowiązków:

  • kontrola surowców i materiałów od dostawców

  • kontrola jakości wyrobu gotowego oraz międzyoperacyjna

  • udział w procesie reklamacji

  • raportowanie i analizowanie wyników produkcyjnych

  • współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe (ścisłe lub techniczne)

  • dobra znajomość programu Excel

  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacje w międzynarodowym środowisku

  • analityczne myślenie i kreatywność w rozwiązywaniu problemów

  • dokładność, komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 853720898