2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Śląskie
  6. Kontrola jakości - Wodzisław Śląski
Dodane 08 kwietnia 2024

Kontroler jakości

Lokalizacja

Wodzisław Śląski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Barosz to Firma produkcyjna z ponad 30-letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w obróbce komponentów dla branży automotive, przemysłu budowlanego, producentów maszyn i urządzeń. Zajmujemy się zaawansowaną i wielkoseryjną obróbką CNC. Specjalizujemy się w obróbce głowic silnika, obudowach skrzyń biegów oraz bloków silników elektrycznych.

Posiadamy w pełni zautomatyzowany i zrobotyzowany park maszynowy. Naszym priorytetem jest zarówno jakość usług jak i czas realizacji. Współpracujemy ze światowymi liderami branży motoryzacyjnej. Szczegóły na stronie www.barosz.pl

Twój zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości wyrobu

  • Obsługa przyrządów pomiarowych

  • Prowadzenie zapisów jakości w sposób przewidziany w planie kontroli

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe techniczne

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość podstawowych przyrządów pomiarowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowo premie motywacyjne, premie za brak absencji

  • Otwartą komunikację na linii Przełożony-Pracownik

  • Przejrzysty zakres zadań i obowiązków

  • Dofinansowanie do benefitów (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, Smartlunch, preferencyjne pożyczki, spotkania integracyjne, paczki świąteczne, nagrody jubileuszowe)

Lokalizacja

Wodzisław Śląski,

Śląskie

Śląskie, Wodzisław Śląski
ID: 849494356