2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Wiązowna Kościelna
Dodane 10 kwietnia 2024

Kontroler Jakości

Lokalizacja

Wiązowna Kościelna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Drukarnia "Ellert" Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się polską firmą poligraficzną, działającą na rynku od 40 lat i zatrudniającą ponad 250 pracowników.

 Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko: Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Wiązowna

Obowiązki:

·  Bieżąca kontrola procesów produkcyjnych mająca na celu zapewnienie jakości produktów

    według standardów firmy,

· Inicjowanie działań korygujących, naprawczych,

· Nadzorowanie prawidłowości wykonywanych zleceń,

· Przygotowywanie dokumentacji.

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze produkcji i jakości,

• Mile widziana znajomość z zakresu poligrafii,

• Precyzja i skrupulatność, • Dyspozycyjność, zaangażowanie i samodzielność, • Praca w systemie zmianowym czterobrygadowym 12 godzinnym.

Oferujemy:

• Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• Pakiet Benefitów: Opieka Medyczna oraz Karty Multisport

• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

• Przyjazną atmosferę pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na ofercie prosimy umieścić klauzulę: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014r., poz. 1182 ze zm.).

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Drukarnia Ellert w Wiązownej , ul. Nadrzeczna 17.

Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego. Jednocześnie informujemy o prawie do dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.

Lokalizacja

Wiązowna Kościelna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wiązowna Kościelna
ID: 883051681