2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Stare Gliwice
Dodane 25 kwietnia 2024

Kontroler Jakości

Lokalizacja

Gliwice, Stare Gliwice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Walcownia Metali Nieżelaznych „ŁABĘDY” S.A. w Gliwicach, ul. Metalowców 6

poszukuje kandydatów na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe techniczne,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • mile widziana znajomość zasad i metod kontroli jakości,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • komunikatywność, sumienność, dyspozycyjność

  • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych,

  • dokładność i dbałość o szczegóły,

  • dobra organizacja pracy i terminowość,

  • znajomość obsługi komputera.

Zakres zadań:

  • kontrola zgodności wyrobów i usług z obowiązującymi normami, procedurami i instrukcjami jakości w trakcie procesu technologicznego oraz odbioru końcowego,

  • pobieranie prób do badań wytrzymałościowych,

  • wystawianie dokumentów kontroli,

  • współpraca z działem produkcji i magazynu.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • pakiet socjalny, dofinansowanie do wypoczynku, nagrody jubileuszowe,

  • prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę,

  • PPE w całości finansowane przez pracodawcę,

  • karta Multisport,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • ciekawe wyzwania zawodowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Stare Gliwice
ID: 901302136