2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Pomorskie
  6. Kontrola jakości - Gdynia
  7. Kontrola jakości - Dąbrowa
Agata Malinowska
Dodane 29 kwietnia 2024

Kontroler jakości

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Dąbrowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym, a do tego znasz rysunek techniczny i metody oraz techniki pomiarowe? Fantastycznie. Mamy dla Ciebie pracę na stanowisku kontrolera jakości. Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie nawet 6500 zł brutto miesięcznie oraz bogaty pakiet benefitów.Sprawdź szczegóły poniżej i aplikuj. Nowa praca czeka na Ciebie. Lokalizacja: Gdańsk

oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 6500 zł brutto oraz pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szanse na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i wpływ na procesy produkcyjne
  • Przyjazne środowisko i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

zadania

  • przeprowadzanie kontroli jakości wyrobów gotowych oraz półproduktów zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • przeprowadzanie inspekcji dla materiałów wejściowych
  • sporządzanie zapisów z przeprowadzonych czynności kontrolnych, wypełnianie raportów jakościowych
  • wykonywanie pomiarów dla bieżącej produkcji oraz dla próbek
  • analiza przyczyn źródłowych, wdrażanie działań naprawczych i zapobiegawczych

oczekujemy

  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość metod i technik pomiarowych
  • znajomość rysunku technicznego
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Dąbrowa
ID: 911878234