2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rzeszów
Dodane 29 kwietnia 2024

Kontroler jakości

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do Naszej Ekipy jako Kontroler Jakości!

Zapewnij jakość - Buduj Sukces!

Czy jesteś gotowy na pracę, która pozwoli Ci zadbać o najwyższą jakość?

Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Obowiązki: -sprawdzanie dokumentów dostarczonych przez handlowców,

-raportowanie błędów w umowach,

-przekazywanie błędnie wypełnionych umów do poprawy

Wymagania:

-zaangażowanie oraz chęć do pracy,

-skrupulatność i dokładność w sprawdzaniu dokumentów

Co oferujemy:

-wysokie wynagrodzenie, które doceni Twój wysiłek,

-szkolenia, które pomogą Ci doskonalić swoje umiejętności,

-premie, karty multisport plus, wyjazdy integracyjne - bo dbamy o Twoje dobre samopoczucie i motywację!

Nie czekaj!

Dołącz do naszej zgranej ekipy i razem z nami twórz standardy najwyższej jakości!

W celu rozpatrzenia aplikacji prosimy o dopisek: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 911939874