2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Dolnośląskie
  6. Kontrola jakości - Międzybórz
Dodane 16 kwietnia 2024

Kontroler Jakości

Lokalizacja

Międzybórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

WAJNERT to polska marka znana z funkcjonalnych mebli wysokiej jakości. Zajmuje czołowe miejsce wśród polskich producentów mebli. Zaprojektowane z największą starannością, nowoczesne kolekcje mebli zyskują aprobatę zarówno klientów, jak i ekspertów branżowych oraz Partnerów firmy. Firma WAJNERT MEBLE jest jednym z największych pracodawców w regionie. Obecnie firma zatrudnia wspaniałych pracowników, z których każdy jest ekspertem w swoim fachu. Razem tworzą kolekcje, które nie tylko są wystawiane na światowych targach, zostają wyróżnione za jakość i design, ale przede wszystkim stanowią wygodną enklawę rodzinnego życia.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

·         Nadzór nad przebiegiem kontroli mebli tapicerowanych

·         Kontrola jakości elementów na końcowym etapie produkcji

·         Bezpośrednia współpraca z działami produkcji

·         Wskazywanie i raportowanie bieżących nieścisłości mebli tapicerowanych

Nasze wymagania

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi

·         Odpowiedzialność , rzetelność, dokładność

Oferujemy

·         Umowa o pracę

·         Możliwe ubezpieczenie grupowe

·         Praca stacjonarnie w siedzibie firmy

Lokalizacja

Międzybórz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Międzybórz
ID: 912216733