2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Zachodniopomorskie
  6. Kontrola jakości - Szczecin
  7. Kontrola jakości - Gumieńce
Dodane 18 kwietnia 2024

Kontroler Jakości

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma SKRAW-MET to jeden z czołowych producentów siłowników hydraulicznych, mających zastosowanie w maszynach budowlanych, drogowych, leśnych, górnictwa a także w całym asortymencie wszelkiego rodzaju podnośników, dźwigów, wózkach widłowych, maszynach komunalnych i rolniczych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kontroler jakości

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości półproduktów na poszczególnych etapach produkcji oraz wyrobów gotowych.

  • Rzetelne wykonywanie pomiarów.

  • Dbałość o zgodność przebiegu procesu produkcji z normami jakościowymi.

  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym, wypisywanie raportów niezgodności.

  • Prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych kontroli.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie.

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie produkcyjnej.

  • Znajomość pakietu Microsoft Office.

  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Dbałość i sumienność w działaniu.

  • Szczególna koncentracja na przestrzeganiu zasad BHP i ochrony środowiska

    Dodatkowe doświadczenie przy odbiorach konstrukcji spawanych mile widziane.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Umowa o pracę.

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia.

Miejsce wykonywania pracy: Wąwelnica (Dołuje; blisko Bezrzecza i Dobrej Szczecińskiej).

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 912623553