2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Dolnośląskie
  6. Kontrola jakości - Wrocław
  7. Kontrola jakości - Psie Pole
Dodane 19 kwietnia 2024

Kontroler Jakości

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy Kontrolera Jakości w firmie produkującej meble z płyty meblowej i stali

Zakres obowiązków:

  • kontrola bieżącej produkcji pod kątem zgodności wyrobów z obowiązującymi wymaganiami,

  • kontrola wyrobów pochodzących od dostawców zewnętrznych,

  • szczegółowa kontrola gotowych wyrobów przed wysyłką do Klienta,

  • wykonywanie pomiarów detali przy użyciu przyrządów pomiarowych,

  • prowadzenie dokumentacji kontrolno-jakościowej,

  • analizowanie i natychmiastowe raportowanie wykrytych niezgodności,

  • wsparcie poszczególnych działów produkcji w ustalaniu i podejmowaniu działań korygujących

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (m. in. suwmiarka, kątomierz),

  • odpowiedzialność i asertywność,

  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stałe wynagrodzenie + premie miesięczne

  • Ciekawe, pełne wyzwań stanowisko pracy

Zachęcamy do składania cv przez portal olx

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 912903936