2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Kujawsko-pomorskie
  6. Kontrola jakości - Bydgoszcz
Dodane 02 maja 2024

Kontroler jakości

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Jakie będą Twoje zadania?

  • Odbiory techniczne nowych i modernizowanych pojazdów szynowych w zakresie zabudowy wnętrza, podwozia i dachu

  • Kompletowanie dokumentacji zdawczo-odbiorczej DZO/DSU związanej z zakresem swojego obszaru działania

  • Weryfikacja dokumentacji DZO/DSU z zakresu swojego obszaru odbiorów

  • Raportowanie w systemie i prezentowanie do przełożonego stopnia realizacji zleconych zadań i odbiorów

  • Współpraca z przedstawicielami klienta przy realizacji odbiorów etapowych w zakresie zabudowy

  • Nadzór nad powierzonym sprzętem kontrolno-pomiarowym

Czego oczekujemy?

  • Wiedzy teoretycznej i praktycznej do wykonywania odbiorów na stanowisku kontrolera

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Kreatywności, samodzielności i dynamiki w działaniu

  • Znajomości pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz dyspozycyjności

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Szkolenia rozwijające Twoje umiejętności oraz podnoszące Twoje kompetencje, w tym szkolenie wstępne umożliwiające pełne poznanie branży pojazdów szynowych,

  • Benefity pracownicze między innymi: dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa itp.

  • Ubezpieczenie grupowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 914364513