2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Śląskie
  6. Kontrola jakości - Chełm Śląski
Dodane 03 kwietnia 2024

Kontroler Jakości

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chełm Śląski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagania:

  • Samodzielność i systematyczność

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość podstaw obsługi pakietu Office

  • Doświadczenie w kontroli jakości lub w produkcji minimum 2 lata

Obowiązki:

  • Bieżąca kontrola jakości wyrobów oraz dostaw

  • Tworzenie raportów z pomiarów

  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

  • Współpraca z działami produkcyjnym, konstrukcyjnym oraz technologicznym

  • Kontrola procesu produkcyjnego i raportowanie problemów jakościowych

  • Odbiory jakościowe wyrobów produkowanych w kooperacji - okazjonalne wyjazdy służbowe

Oferujemy:

  • Praca jednozmianowa w firmie o ugruntowanej na rynku pozycji

  • Pakiet Multisport

  • Szkolenia rozwijające wiedzę zawodową

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Spotkania integracyjne

  • Parking dla pracowników

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Uprawnienia do badań nieniszczących (VT/PT/MT)

O nas:

Fabryka Wentylatorów FAWENT S.A. produkuje promieniowe, osiowe i tunelowe wentylatory dla wielu gałęzi przemysłu. W szczególności dostarcza wentylatory dla energetyki (wentylatory powietrza pierwotnego, wtórnego, wyciągu spalin, recyrkulacji spalin, do systemów odazotowania i odsiarczania spalin), hutnictwa, górnictwa, przemysłu chemicznego, cementowego i drzewnego. Produkujemy wentylatory o szerokim zakresie mocy silników napędowych – od 5 kW do 10 MW oraz o średnicy wirnika do 7000 mm.

Lokalizacja

Chełm Śląski,

Śląskie

Śląskie, Chełm Śląski
ID: 904084066