2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Lubuskie
  6. Kontrola jakości - Gubin
TVG sp. z o.o.
Dodane 21 kwietnia 2024

Kontroler jakości

Lokalizacja

Gubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: zakład produkcyjny TVG sp. z o.o. w Gubinie przy ulicy Legnickiej 71 należący do VENTO Group.

Producent przewodów wentylacyjnych o przekroju prostokątnym i okrągłym, osprzętu do przewodów wentylacyjnych, uszczelek EPDM.

Praca dla osób posługujących się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym z umiejętnością posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (np. suwmiarki, kątowniki, mikrometry testery grubości).

Zakres obowiązków

·        prowadzenie kontroli jakości surowców i wyrobów gotowych (pobieranie próbek, ocena wizualna, dokonywanie pomiarów)

·        prowadzenie dokumentacji z badań oraz interpretacja uzyskanych wyników

·        raportowanie przeprowadzonych kontroli

·        nadzór nad niezgodnościami wewnętrznymi i reklamacjami do dostawców

·        testy nowych surowców

Wymagania

·        znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

·        umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi

·        obsługa MS Office

·        mile widziane kierunkowe wykształcenie wyższe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

·        możliwość podjęcia pracy od zaraz

·        umowę na pełny etat

·        atrakcyjne wynagrodzenie, premię

·        umowę na czas nieokreślony po 3 latach pracy

·        terminową wypłatę wynagrodzenia wraz ze wszystkimi składnikami (nadgodziny, premie)

·        pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym

·        wolne weekendy

·        stabilne zatrudnienie w trakcie całego roku bez tzw. martwych sezonów

·        fundusz socjalny ("wczasy pod gruszą", bonusy świąteczne, dopłata do przedszkola, kolonii itp.)

·        darmowe ubezpieczenie grupowe na życie w wersji podstawowej

·        Pracowniczy Plan Kapitałowy (PPK)

·        parking strzeżony

·        szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności

W jaki sposób możesz umówić się na spotkanie:

·        wysyłając CV korzystając z okna "odpowiedz" aplikacji olx.pl

·        wysyłając CV na adres rekrutacja.gubin"małpa"ventogroup.com

Lokalizacja

Gubin,

Lubuskie

Lubuskie, Gubin
ID: 904825438