2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Dolnośląskie
  6. Kontrola jakości - Legnica
Iza
Dodane 26 kwietnia 2024

Kontroler Jakości

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Viskase Polska, będąca liderem branży i dynamicznie rozwijającym się zakładem w Nowej Wsi Legnickiej, poszukuje pracowników którzy chcą dołączyć do naszego zespołu na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie inspekcji jakościowej produktów w różnych etapach produkcji.

  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów jakościowych oraz wdrażanie działań naprawczych i zapobiegawczych.

  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu monitorowania i doskonalenia procesów produkcyjnych.

 Nasze wymagania

·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·         samodzielność i inicjatywa,

·         gotowość do pracy w systemie zmianowym

 Co oferujemy:

·         Stałe zatrudnienie bezpośrednio przez Viskase.

·         Cykliczny wzrost wynagrodzenia.

·         Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

·         Możliwość rozwoju zawodowego.

·         Przyjazną atmosferę w pracy.

·         Dopłaty do wypoczynku.

·         Bonus za polecenie nowych pracowników.

·         Udział w szkoleniach rozwijających Twoje umiejętności i wiedzę.

·         Indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i rozwinąć się w stabilnej firmie oferującej wiele możliwości rozwoju zawodowego, czekamy na Twoje zgłoszenie! Niezależnie od Twojego dotychczasowego doświadczenia, z nami zdobędziesz nowe umiejętności i doświadczenie.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.). Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych, zawartych w treści aplikacji, jest Viskase Polska Sp.z o.o. z siedzibą Nowa Wieś Legnicka 107, 59-241 Legnickie Pole Dane osobowe zawarte w przesłanej aplikacji przetwarzane będą w celu wzięcia udziału w obecnej rekrutacji na w/w stanowisko oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora. W tym celu Pani/Pana dane osobowe zostaną umieszczone w bazie rekrutacyjnej Administratora. Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora na podstawie art. 221 Kodeksu pracy w zakresie w nim wskazanym (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) oraz na podstawie zgody w pozostałym zakresie (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego złożona została aplikacja, i przez okres wygaśnięcia wzajemnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji – przez okres 24 miesięcy. Na zasadach określonych w przepisach regulujących ochronę danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do podanych danych, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W związku z powyższym, w celu umożliwienia przetwarzania danych osobowych podanych dobrowolnie w zakresie szerszym niż wynika to z przepisów kodeksu pracy oraz umożliwienia rozpatrywania Pani/Pana kandydatury również w toku przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Viskase Polska Sp. z o.o., zwanej dalej Administratorem, zwracamy się z prośbą zamieszczenie poniższych klauzul w przesłanym dokumencie aplikacyjnym: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych wskazanych przeze mnie w aplikacji w zakresie szerszym niż stanowi art. 221 Kodeksu pracy dla potrzeb niniejszej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora, w tym umieszczenie tych danych osobowych w bazie rekrutacyjnej Administratora i przechowywanie ich przez okres 24 miesięcy. Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest OLX.pl który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze olx.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 908194713