2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Nowy Kisielin
Dodane 25 kwietnia 2024

Kontroler Jakości

Lokalizacja

Nowy Kisielin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 15 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku ze zmotywowanymi zespołami.

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz wyjaśniać błędy dotyczące zamówień,
  • Będziesz weryfikował pod kątem jakości proces zwrotów,
  • Będziesz przygotowywać dokumentację transportową,
  • Będziesz odpowiedzialny za bieżący kontakt z Klientem.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel),
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Zdolności komunikacyjne,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

FIEGE OFERUJE MI:

  • Bezstresowe wdrożenie do pracy - pomoc i wsparcie opiekunów w pierwszych tygodniach pracy
  • Otwartą komunikację z kadrą zarządzającą i tym samym wpływ na warunki pracy,
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, karta Medicover Sport, ubezpieczenie grupowe, paczki świąteczne dla dzieci, benefit świąteczny, benefit urlopowy, imprezy integracyjne, konkursy pracownicze)
  • Świetne, koleżeńskie relacje w zgranym zespole,

„Klauzula informacyjna: Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

  • Administratorem Danych Osobowych jest FIEGE Polska ul. Łopuszańska 95, 02-457 Warszawa, tel. +48 22 447 79 00, NIP 5252114869 REGON 014946953 KRS: 0000080289 Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy XIV Wydział Gospodarczy KRS · Kapitał zakładowy spółki: 14 545 500 PLN Zarząd: Piotr Kohmann (Prezes Zarządu), Rafał Witowski (Członek Zarządu). W ramach Grupy FIEGE Polska funkcjonują podmioty, gdzie każdy z nich stanowi osobną Spółkę: https://global.FIEGE.com/pl/group/polityka-prywatnosci/
  • W sprawie ochrony danych osobowych można skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem email: rodomałpaFIEGE.pl
  • Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom należącym do Grupy FIEGE, zgodnie z Polityką Prywatności https://global.FIEGE.com/pl/group/polityka-prywatnosci/
  • Cele przetwarzania

Grupa FIEGE Polska przetwarza Pani/Pana dane osobowe:

  • w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie uprawnienia pracodawcy wynikającego z art. 22¹ kodeksu pracy i w zakresie: imienia i nazwiska, imion rodziców, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu do korespondencji, wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia. Podstawą przetwarzania wyżej wymienionych danych osobowych jest obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 pkt c RODO),
  • w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, tj. danych osobowych innych niż wskazane w punkcie powyżej, przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ww. zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO),
  • w celu realizacji uzasadnionego interesu Administratora w zakresie danych pozyskanych od Pani/Pana w trakcie procesu rekrutacji w związku ze sprawdzeniem Pani/Pana umiejętności i zdolności potrzebnych do pracy na określonym w ogłoszeniu stanowisku. Podstawą przetwarzania tych danych jest nasz uzasadniony interes (art. 6 ust. 1 lit. f RODO),
  • w celu realizacji uzasadnionego interesu Administratora na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, wykazania wykonania obowiązków (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO),
  • w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzane danych osobowych przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ta zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).

W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez okres 36 miesięcy.

Klikając przycisk „Wyślij” zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez Spółki Grupy FIEGE Polska danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Prawa osób, których dane dotycząW każdym czasie może Pan/Pani cofnąć zgodę, kontaktując się z Nami pod adresem rekrutacjamałpaFIEGE.pl. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem.Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziła Pani/Pan zgodę) do innego Administratora danych.Ma Pan/Pani także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Okres przechowywania danych
  • Pani/Pana dane będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenia niniejszej rekrutacji,
  • Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z przepisów prawa, a także przez czas, w którym przepisy nakazują nam przechowywać dane,
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty wyrażenia zgody.
  • Odbiorcy danych
  • Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane uprawnionym instytucjom określonym przez przepisy prawa oraz podmiotom przetwarzającym, które świadczą usługi na rzecz Administratora danych i którym te dane są powierzane.
  • Podanie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia jest warunkiem wzięcia udziału w danym procesie rekrutacyjnym. W pozostałym zakresie podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  • Zachęcamy do podania swoich danych kontaktowych, gdyż umożliwi nam to z Panem/Panią sprawny kontakt.
  • Informujemy, że nie podejmujemy decyzji w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Kisielin,

Lubuskie

Dokładna lokalizacja
Lubuskie, Nowy Kisielin
ID: 909361732