2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Stanisławka
Dodane 17 kwietnia 2024

Kontroler Jakości

Lokalizacja

Stanisławka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

·       Prowadzenie kontroli jakości na poszczególnych etapach procesu produkcyjnego

·       Raportowanie wyników kontroli i niezgodności oraz nadzór nad działaniami korygującymi

·       Analiza reklamacji

·       Kontrola poprawności oznakowania produktów

·       Dbanie o ciągłe podnoszenie funkcjonujących w firmie standardów jakości

·       Udział w inspekcjach i audytach wewnętrznych

·       Kontrola jakości produktów gotowych i półproduktów

·      Współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

·      znajomość rysunku technicznego

·      zaangażowanie oraz rzetelność w codziennej pracy

·      umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi

·      znajomość pakietu MS Office

·      dbanie o stanowisko pracy oraz jakość wykonywanych zadań

To Oferujemy

·      stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·      praca w młodym dynamicznym zespole

·      możliwość rozwoju zawodowego i poszerzanie wiedzy

benefity socjalne i dodatkowe świadczenia

Lokalizacja

Stanisławka,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Stanisławka
ID: 525247840