2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Koszalin
Dodane 19 kwietnia 2024

Kontroler jakości Bardzo Atrakcyjne Wynagrodzenie !

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

MASS sp. z o.o.

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Koszalin

Zakres obowiązków:

·         kontrola jakości konstrukcji spawanych pod względem kompletności wykonania, tolerancji kształtu i położenia,

·         międzyoperacyjna kontrola poprawności procesów produkcyjnych,

·         przeprowadzanie kontroli lub nadzór nad kontrolą zewnętrzną w zakresie badań nieniszczących spoin (VT-2, MT-2, PT-2, RT-2 zależnie od posiadanych uprawnień – jesteśmy gotowi wspierać pozyskiwanie uprawnień),

·         współpraca z przedstawicielami służb odbiorczych klienta,

·         tworzenie i wypełnianie arkuszy pomiarowych, protokołów z badań, raportów,

·         nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym w firmie,

·         udział we wdrażaniu systemów zarządzania jakością w przedsiębiorstwie,

Wymagania:

·         min 1-roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera jakości w przemyśle albo ogromną chęć pracy na tym stanowisku i gotowość do nauki,

·         dobra znajomość rysunku technicznego konieczna,

·         dobra znajomość zagadnień metrologii wskazana,

·         umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych , w celu wykonywania pomiarów

·         zdolność analizy i interpretacji zebranych wyników badań,

·         podstawowa znajomość zagadnień z dziedziny spawalnictwa,

·         umiejętność szybkiego uczenia się nowych zagadnień,

·         znajomość Office,

·         prawo jazdy kat. B i znajomość j. angielskiego, będziesz audytował dostawców i rozwiązywał problemy jakościowe z Klientami,

·         umiejętność pracy w zespole

·         szczególnie zapraszamy i zachęcamy do współpracy na tym stanowisku kobiety, oferta jest skierowana również do obcokrajowców nawet z podstawowym polskim jeśli znasz język angielski

Oferujemy :

·         bardzo atrakcyjne wynagrodzenie: dostosowane do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

·         pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i dobrej atmosferze,

·         pracę w środowisku międzynarodowym,

·         wsparcie otwartego na dzielenie się wiedzą zespołu,

·         zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Ciebie umowę, elastyczność, możliwość dostosowania grafiku do np. zajęć na uczelni,

·         szybki rozwój i duże możliwość awansu zawodowego związane ze wzrostem firmy, szkolenia.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 686419012