2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielsko-Biała
Dodane 10 kwietnia 2024

Kontroler jakości Bielsko- Biała- Praca od zaraz

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z uruchomieniem nowego projektu, firma Lubeck poszukuje pracowników na stanowisko: Kontroler jakości/Operator produkcji, Branża motoryzacyjna

Miejsce pracy: Bielsko- Biała

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości produktu wg instrukcji

  • Pakowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • Dobre warunki pracy

  • Opiekę koordynatora

Wymagania:

  • dokładność i zdolności manualne

  • zaangażowanie w pracę

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w pracy na produkcji

  • prawo jazdy kat. B

Jeśli spełniasz wymagania, wyślij CV za pośrednictwem OLX lub zadzwoń pod podany numer telefonu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lubeck. Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 872887254