2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Łódzkie
  6. Kontrola jakości - Łódź
  7. Kontrola jakości - Widzew
Dodane 29 kwietnia 2024

Kontroler jakości - Brakarz/Brakarka

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

  • Twój zakres obowiązków

    • Dokładna ocena wymiarów produktów, takich jak szerokość i gramatura, oraz innych kluczowych parametrów określonych w specyfikacji.

    • Odpowiedzialność za finalne zatwierdzanie materiałów przed ich zwolnieniem do klienta, zapewnienie spełnienia wszystkich wymogów jakościowych.

    • Efektywna współpraca z kierownictwem różnych działów produkcyjnych (Farbiarnia, Wykończalnia, Drukarnia) oraz z Głównym Technologiem w celu zapewnienia jakości produktów.

    • Zarządzanie i aktualizacja rejestru niezgodności wewnętrznych i zewnętrznych.

    • Nadzór nad prawidłowym prowadzeniem Kart Niezgodności.

    • Nadzorowanie procesu rozpatrywania reklamacji, współpraca przy opracowywaniu działań korygujących oraz zapobiegawczych.

    Nasze wymagania

    • Wysoka organizacja pracy, umiejętność zarządzania czasem.

    • Skrupulatność i dbałość o szczegóły.

    • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów i umiejętność myślenia analitycznego

    • Mile widziane doświadczenie na stanowisku brakarz/brakarka, lub podobnym stanowisku w branży produkcyjnej, zwłaszcza w sektorach takich jak tekstylia, chemia, produkcja przemysłowa.

    To oferujemy

    • wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia

    • okresowe podwyżki

    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia

    • benefity pozapłacowe na korzystnych warunkach: karty sportowe, grupowe

    • ubezpieczenie na życie

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 913620172