2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Pomorskie
  6. Kontrola jakości - Gdańsk
  7. Kontrola jakości - Jasień
Dodane 28 maja 2024

Kontroler Jakości (branża FMCG)

Wynagrodzenie

7 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta, znanego producenta z branży spożywczej, w związku z uruchomieniem nowego zakładu produkcyjnego, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Kontrolera Jakości do pracy w laboratorium.

(*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

Przyszły zakres obowiązków:

  • Nadzór nad poszczególnymi etapami produkcyjnymi w celu zapewnienia jakości

  • Zwalnianie wyrobów gotowych do dystrybucji na podstawie oceny jakościowej

  • Ścisła współpraca z działem produkcji (analiza procesów produkcyjnych pod kątem bezpieczeństwa)

  • Analiza zagrożeń oraz wdrażanie działań korygująco zapobiegawczych

  • Opracowywanie dokumentacji, wdrożenie metodyk i procedur badawczych, dobór i uruchomienie urządzeń kontrolno-pomiarowych (praca w laboratorium)

Wymagania pracodawcy:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży FMCG (preferowane doświadczenie w branży spożywczej/ farmaceutycznej/ kosmetycznej)

  • Doświadczenie w zakresie analizy surowców i gotowych produktów

  • Znajomość procedur i standardów dotyczących kontroli jakości

  • Wysokie umiejętności analityczne

  • Znajomość współczesnych systemów jakości według standardów bezpieczeństwa

  • żywności m.in. HACCP, GMP/GHP, ISO, BRC, IFS

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i karta multisport

  • Możliwość skorzystania z programu emerytalnego

  • Zniżki na firmowe produkty

  • Pełne wdrożenie w obowiązki oraz szkolenie

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i znanej marce

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 918692384