2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Zachodniopomorskie
  6. Kontrola jakości - Szczecin
  7. Kontrola jakości - Dąbie
IQ Metal
Dodane 06 maja 2024

Kontroler jakości | IQ Metal

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy kontrolera jakości

Firma IQ Metal Sp. z o. o. poszukuje osoby zainteresowanej stanowiskiem kontrolera jakości. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za monitorowanie i zapewnienie wysokiej jakości produktów oraz procesów produkcyjnych.

 Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej.

  • Znajomość narzędzi i metod kontroli jakości.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.

 Obowiązki:

  • Przeprowadzanie inspekcji i oceny jakości produktów zgodnie z określonymi standardami.

  • Identyfikacja i analiza problemów jakościowych oraz opracowywanie strategii ich rozwiązania.

  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu wprowadzania ulepszeń i optymalizacji procesów.

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej kontroli jakości oraz raportowanie wyników.

 Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez link aplikacyjny.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za złożone zgłoszenia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 913611603