2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Dolnośląskie
  6. Kontrola jakości - Wrocław
  7. Kontrola jakości - Fabryczna
Dodane 21 maja 2024

Kontroler jakości / Laborant Kontroler

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem w zakresie odlewnictwa i obróbki aluminium. Aktualnie współpracujemy ze wszystkimi liderami branży hamulcowej na świecie, firmami notowanymi w pierwszej dziesiątce TOP 100 Suppliers for Automotive, a nasza roczna produkcja przekracza 8000 ton aluminium.

Bezpieczna jazda z DRAXTON Wrocław - Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Do naszego zespołu poszukujemy:

Kontroler jakości -operator maszyny 3D oraz Kontroler Jakości-Laborant

Twój zakres obowiązków Kontroler jakości -operator maszyny 3D

·       Obsługa maszyny skanującej

·       Obsługa maszyny do badań drgań własnych

·       Obsługa maszyny pomiarowej 3D

·       Analiza raportów pomiarowych

·       wykonywanie badań do PPAP

Twój zakres obowiązków Kontroler Jakości-Laborant

  • Przygotowanie próbek aluminium do badań

  • Przeprowadzanie badań metalograficznych oraz wytrzymałościowych za pomocą mikroskopu i maszyny wytrzymałościowej

  • Przyjmowanie dostaw pod kątem badań materiałowych, wykonywanie badań do PPAP

Nasze wymagania

·       Doświadczenie w pracy na produkcji, mile widziane w obszarze kontroli jakości detali

·       Wykształcenie średnie

·       Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-

06:00)

·       Znajomość języka polskiego w mowie oraz piśmie na poziomie bardzo dobrym

B2+/C1.

·       Umiejętność pracy w zespole

·       Dokładność, sumienność, spostrzegawczość, punktualność, umiejętność

podejmowania decyzji

Oferujemy:

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Bogaty pakiet socjalny ZFŚS (min. dofinansowanie do wakacji, dofinansowanie świąteczne)

  • Trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym

  • System Sugestii Pracowniczej do 650 zł mc

  • Możliwość uzyskania premii za obecność

  • Bonusy rekrutacyjne

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz zdobycie uprawnień i kwalifikacji zawodowych

  • Przyjazne środowisko pracy- do dyspozycji pracowników jest nowoczesna kantyna z cateringiem

  • Organizujemy cykliczne jak i okazjonalne konkursy z nagrodami rzeczowymi jak i finansowymi

  • Dogodny dojazd - zakład mieści się 6 minut drogi po zjeździe AOW

  • 3 minuty drogi od Magnolia Park

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 916637381