2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Łódzkie
  6. Kontrola jakości - Łódź
  7. Kontrola jakości - Widzew
Dodane 24 kwietnia 2024

Kontroler Jakości - Łódź ul. Dostawcza - Od Zaraz ! Jedna zmiana 6-14

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HSS WORK (nr. certyfikatu 22915), to marka skoncentrowana na realizacji usług rekrutacji oraz doradztwa personalnego. Cechuje nas innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania. Realizujemy rekrutacje personelu stałego dla wielu klientów na terenie całej Polski.

Aktualnie dla naszego klienta wiodącego producenta meblowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko: KONTROLER JAKOŚCI

Zakres obowiązków:

•  Kontrola jakości szkła

• Roznoszenie komponentów na odpowiednie działy

• Prowadzenie dokumentacji oraz współpraca z pozostałymi działami

Oczekujemy:

•     dyspozycyjność na 1 zmianę 7-15

•     doświadczenia w pracy na produkcji,

•     samodzielności i odpowiedzialności,

•     uczciwości i dokładność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • premię frekwencyjną

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę stawka 25zł brutto za godzinę

  • praca w systemie 1 zmiany 7:00-15:00

  • dofinansowanie do obiadów

  • owoce i warzywa

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numer  50*******90 lub o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.

Prosimy o umieszczenie w wysyłanych dokumentach poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez HSS WORK SP. Z O. O. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 885316785