2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Dolnośląskie
  6. Kontrola jakości - Legnica
Inkatom
Dodane 25 kwietnia 2024

Kontroler Jakości (od zaraz) 4.750 zł brutto/ miesiąc

Wynagrodzenie

4 720 - 4 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

INKATOM powstała jako odpowiedź na potrzeby rynku motoryzacyjnego w Polsce.

Naszą misją jest być blisko klienta, rozpoznać potrzeby i wdrożyć trafne i efektywne rozwiązania.

Być rozpoznawalnym jako profesjonalny i rzetelny partner w biznesie, tym samym realizować projekty w pełni dopasowane do potrzeb naszego klienta.

Obecnie na projekt realizowany u jednego z naszych klientów – zakładu produkcyjnego z terenu Legnicy, poszukujemy osób na stanowisko: Kontroler jakości (bez doświadczenia)

Miejsce pracy: Legnica

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Kontrola wizualna oraz manualna komponentów i wyrobów gotowych zgodnie z wytycznymi instrukcji pracy

  • Raportowanie wyników pracy

  • Utrzymanie stanowiska pracy w czystości i porządku

  • Drobne prace naprawcze

NASZE OCZEKIWANIA

  • Dyspozycyjność

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Spostrzegawczość

  • Umiejętności pracy zespołowej

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży Automotive

  • Mile widziane Czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne warunki finansowe- 4.750 zł brutto/ miesiąc

  • Ciekawą i dynamiczną pracę w młodym zespole

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

  • Szkolenia oraz stałe wsparcie przełożonych

  • Pracę dla ucznia

  • Pracę dla studenta

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikacji poprzez formularz lub do kontaktu przesłania SMS "Legnica" pod numer 88*******23

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 909489286