2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Starołęka
ALUPLAST         Dział Personalny
Dodane 10 maja 2024

Kontroler Jakości Praca ALUPLAST Bezpośrednio Nagradowice

Wynagrodzenie

6 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Starołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Aluplast to największy w Polsce producent systemów okiennych z PVC. Każdego dnia wytwarzamy tysiące metrów profili, z których powstaną okna montowane w domach na całym świecie. Aż 30% naszych pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat.

Praca w nowej fabryce w Nagradowicach.

Obecnie poszukujemy na stanowisko: KONTROLER JAKOŚCI

Zakres obowiązków:

- kontrola jakości profili ekstrudowanych i okleinowanych,

- monitorowanie jakości w toku produkcyjnym,

- kontrola dostaw na wejściu,

- sporządzanie raportów i niezbędnej dokumentacji,

- wykonywanie badań materiałowych,

Nasze wymagania:

- doświadczenie min. 1 roczne na w/w stanowisku -warunek konieczny!

- wykształcenie min. średnie,

- gotowość do pracy w 4-brygadowej organizacji pracy,

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność podejmowania decyzji, dobra organizacja pracy,

- umiejętność obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego i komputera,

- podstawowa znajomość rysunku technicznego,

- doświadczenie w branży tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• długofalową współpracę i stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

możliwość przystąpienia do opieki medycznej oraz objęcia opieką członków rodziny

• możliwość korzystania z karty Multisport po okresie próbnym

• karta lunchowa (po przejściu do Nagradowic)

• dofinasowanie do szkoleń i kursów

• ubezpieczenie na życie

• preferencyjne pożyczki

• program rekomendacji pracowników

• możliwość uzyskania uprawnień

• pikniki rodzinne

Stawiasz na rozwój, stabilność i miłą atmosferę pracy? Dołącz do naszego zespołu!

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku "APLIKUJ"

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Starołęka
ID: 745360184