2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Dolnośląskie
  6. Kontrola jakości - Źródła
Rekrutacja
Dodane 24 kwietnia 2024

Kontroler Jakości (Prefabrykacja) - PRACA

Lokalizacja

Źródła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy najnowocześniejszym w Polsce, a zarazem jednym z najnowocześniejszych w Europie, zakładem prefabrykacji elementów betonowych. Wiemy, że za sukcesem każdej organizacji stoi silna drużyna, dlatego dbamy o to, aby poznać potrzeby naszych pracowników i dbać o ich rozwój. Wspólnie kształtujemy przyszłość budownictwa sektora prefabrykatów betonowych, korzystając z najnowszych technologii oraz potencjału Naszego Zespołu.

Twój zakres obowiązków:

·        systematyczne sprawdzanie wyprodukowanych elementów i ich zgodności z projektem (ściany, stropy, schody, słupy, balkony, belki itd.),

·        przeprowadzanie pomiarów oraz odbiorów wykonanych prefabrykatów,

·        kontrola procesów jakościowych produkcji,

·        sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji jakościowej,

·        przeprowadzanie oględzin na budowie i nadzorowanie napraw reklamacyjnych,

·        udział w procesie reklamacyjnym,

·        współpraca z pozostałymi działami,

·        raportowanie.

Nasze wymagania:

·        wykształcenie techniczne (mile widziane średnie lub wyższe budownictwo) i/lub doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku w branży budowlanej,

·        umiejętność czytania rysunku technicznego (niezbędne),

·        czynne prawo jazdy kategorii B,

·        dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel), przeglądarek i plików dwg, dxf (Autocad),

·        wiedza techniczna z zakresu prefabrykacji betonowej (mile widziana),

·        obsługa systemu ERP w wymaganym zakresie (mile widziana),

·        sumienność, dokładność, terminowość,

·        zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole,

·        umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy:

·        interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,

·        stabilność zatrudnienia, atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń,

·        możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego,

·        rozbudowany system szkoleń oraz wsparcie w realizacji zadań,

·        możliwości rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie.

Benefity:

•    prywatna opieka medyczna

•    ubezpieczenie na życie

•    spotkania integracyjne

•    kawa / herbata / napoje

•    parking dla pracowników

•    program rekomendacji pracowników

•    możliwość uzyskania uprawnień oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji

•    upominki okazjonalne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami!

Lokalizacja

Źródła,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Źródła
ID: 903812192