2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Pomorskie
  6. Kontrola jakości - Bożepole Wielkie
Dodane 01 maja 2024

Kontroler jakości produkcji

Lokalizacja

Bożepole Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoje obowiązki:

  • Jakościowy odbiór detali z produkcji

  • Jakościowy odbiór dostaw zgodnie z certyfikatami materiałowymi i wymiarami

  • Prowadzenie dokumentacji i raportowanie

  • Wspieranie działu produkcji w optymalizacji procesów

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziana znajomość obsługi maszyn CMM (np.Wenzel)

  • Mile widziane posiadanie uprawnień z zakresu badań MT

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wsparcie merytoryczne przełożonego i zespołu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system nagród

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia na życie

  • Prywatną opiekę medyczną

Lokalizacja

Bożepole Wielkie,

Pomorskie

Pomorskie, Bożepole Wielkie
ID: 883727363