2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Wielkopolskie
  6. Kontrola jakości - Poznań
  7. Kontrola jakości - Jeżyce
Dodane 24 kwietnia 2024

Kontroler jakości w dziale produkcji wyrobów medycznych

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • aktywny udział w nadzorze oraz doskonaleniu procesów tj. działania korygujące, audity wewnętrzne itp.

  • opracowanie raportów i tworzenie analiz dotyczących powyższych procesów,

  • udział w rozwiązywaniu problemów wykorzystując narzędzia zarządzania jakością,

  • implementacja zmian w wydawanej dokumentacji (procedury, instrukcje etc.),

  • bieżąca współpraca z pracownikami działu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min średnie ( preferowanie kierunki zarządzanie jakością, biochemia, inżynieria chemiczno - procesowa lub inne pokrewne),

  • podstawowa wiedza na temat metod i technik zarządzania jakością,

  • praktyczna znajomość narzędzi informatycznych,

  • otwartość na wykonywanie różnorodnych zadań,

  • znajomość języka angielskiego,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 914158237