2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Dolnośląskie
  6. Kontrola jakości - Wrocław
  7. Kontrola jakości - Psie Pole
Ewa Ciaciura
Dodane 30 kwietnia 2024

kontroler jakości w laboratorium->Psie Pole->4878 brutto/msc+ premie !

Wynagrodzenie

30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Znasz rysunek techniczny i potrafisz obsługiwać się podstawowymi narzędziami  pomiarowymi?

Poszukujemy odpowiedzialnej i skrupulatnej osoby do pracy w laboratorium testów krótkotrwałych na Psim Polu we Wrocławiu.

Zarabiaj ponad 4878 zł brutto/msc. + premie

Nie zwlekaj z decyzją o przesłaniu CV oferujemy pracę od zaraz u światowego producenta  i dostawcy sprzętu AGD.

oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe - 30,49 brutto/h
  • premie nawet 1000 zł brutto
  • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22)+ gotowość do pracy na 3 zmianę w przypadku braków kadrowych
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS) z późniejszą możliwością zatrudnienia w strukturach klienta
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, rabaty do kin, restauracji i sklepów)

zadania

  • obsługa podstawowych narzędzi pomiarowych (np. suwmiarki)
  • testy krótkotrwałe dla wyrobów AGD
  • kontrola wymagań jakościowych dla testowanych wyrobów
  • transport wyrobów z linii do laboratorium w celu przeprowadzenia testów
  • przygotowywanie raportów (które są wynikiem testowanych produktów)
  • pomoc przy analizie przyczyny defektów wykrytych podczas testów
  • wsparcie w pracy inżyniera jakości

oczekujemy

  • gotowości do pracy na 3 zmiany
  • umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • znajomości rysunku technicznego (w zakresie czytania wymiarów)
  • wykształcenia średniego (wyższe jest dodatkowym atutem)
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • podstawowej umiejętności pracy przy komputerze (MS Office)
  • umiejętności pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 912204960