2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Grunwald
Dodane 03 maja 2024

Kontroler jakości w magazynie logistycznym (Komorniki)

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres zadań:

  • Administracyjna obsługa procesów magazynowych,

  • Kontrola ilościowa i jakościowa produktów,

  • Weryfikacja stanów magazynowych,

  • Raportowanie jakościowych KPI,

  • Sporządzanie raportów i analiz,

  • Odpowiadanie na reklamacje, analizowanie ich przyczyn i opracowywanie działań korygujących,

  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z audytami jakościowymi,

  • Mailowy i telefoniczny kontakt z klientem.

Wymagania:

  • Umiejętności obsługi komputera, w szczególności MS Excel i MS Outlook,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w realizacji zadań,

  • Chęć podążania za standardami firmy i klienta,

  • Komunikatywność,

  • Staranność/dokładność,

  • Wysoki poziom kultury osobistej,

  • Pozytywne nastawienie,

  • Doświadczenie w branży logistycznej.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze informatycznego systemu zarządzania magazynem (WMS),

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.

Miejsce pracy: ul. Diamentowa 1, 62-052, Komorniki

Co oferujemy:

  • Szacunek, uczciwość, wsparcie;

  • Stabilność zatrudnienia;

  • Brak korporacyjnej presji;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;

  • Możliwość korzystania z ZFŚS;

  • Dodatkowe środki do wykorzystania na platformie benefitowej raz w miesiącu;

  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia;

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport;

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;

  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

  • Czynne uczestnictwo w budowaniu zespołu (zaangażowanie, atmosfera, odpowiedzialność);

  • Zdobywanie doświadczenia i możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 914209731